Bell & Hurry získává strategického partnera - Trask

Lukáš Zazvonil
CX & UX
1
Obsah článku:
Lukáš Zazvonil
CEO, Founder
‎ ‎ ‎ ‎ ‎Od 1. října se jako specialisté na user experience design stáváme součástí Trasku, české technologické společnosti poskytující expertní IT služby finančním institucím a průmyslovým podnikům ve střední a západní Evropě

Transakcí obě firmy výrazně posílí své kompetence – Trask v oblasti designu a uživatelských rozhraní, Bell & Hurry ve schopnosti implementace. Cílem je využít společných schopností a dělat excelentní digitální produkty po celém světě - nejen je vymýšlet a designovat, ale také je pak kompletně realizovat.

Abychom neztratili svůj expertní způsob práce, budeme i nadále fungovat jako samostatná firma pod názvem Bell & Hurry, a Trask Company. Navíc získáme obchodní, finanční a technologické zázemí silného investora, který má vazbu na řadu zajímavých klientů u nás i ve světě.

Naše agentura byla založena v roce 2016. Soustředíme se na design služeb, produktů a uživatelské zkušenosti, stejně jako na návrhy uživatelských rozhraní webových a mobilních aplikací a interních systémů. Těžištěm dodávek je především finanční sektor a klienti jako jihoafrická banka Nedbank, česká Moneta Auto, švýcarská Zurich Insurance Group, nebo firmy ze skupiny PPF. Vybudovali jsme síť vysoce kvalifikovaných UX designerů.

“Náš tým má za sebou přes 50 rozsáhlých projektů v 15 zemích na třech kontinentech a zkušenosti přesně v oblastech a u klientů, na které se soustředí také Trask. Toto partnerství umožní posilnit naši pozici u velkých mezinárodních klientů i v našem regionu.”, říká Lukáš Zazvonil, zakladatel a CEO agentury Bell & Hurry.

Pro Trask je rozšíření UX expertizy strategickým krokem. Kromě dodávek integračních a optimalizačních projektů se společnost zaměřuje na komplexní end-to-end dodávky obsahující také business logiku, regulatoriku nebo zmíněný UX design. Trask akvizicí Bell & Hurry potvrzuje důležitost kvalitního designu služeb, produktů i uživatelské zkušenosti na výsledném projektu.

„Služby designérů z Bell & Hurry skvěle zapadají do našeho portfolia, jejich úroveň představuje špičku v českých i mezinárodních měřítcích. Díky dlouhodobé spolupráci zároveň víme, že své projekty dokážou klientům spolehlivě dodat.“, uvádí Pavel Riegger, CEO společnosti Trask.